بیتروی (Bitroy)

بیتروی (Bitroy) از تولیدات شرکت رجین رخ است که با اتکا به تجارب در زمینه محصولات درمانی پوست و مو و با توجه به خلاهای موجود در این زمینه در سال ۱۳۹۲ ثبت و عرضه شد. محصولات بیتروی (Bitroy) با استفاده از با کیفیت ترین ترکیبات و مواد اولیه روز و با بهره گیری از مشورت پزشکان متخصص در تولید شده و در تمامی داروخانه‌ها موجود است. شرکت صنایع آرایشی و بهداشتی رجین رخ در سال ۱۳۹۲، فعالیت خود را با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، و با تمرکز بر محصولات درمانی پوست و مو آغاز نمود.

در سالهای اخیر با افزایش تکنولوژی تولید و بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران و با هدف تمرکز سرمایه در تولید ملی، این شرکت بر آن شد که با بهره گیری از دانش متخصصین داخلی، تجربیات بازاریابی کالاهای با کیفیت خارجی و کوشش همدلانه تیمی جوان و ایده پرداز تولیدات محصولات داخلی آرایشی و بهداشتی را آغاز کند.

رجین رخ امروز با تولید محصولات با کیفیت و همکاری با کمپانی‌ها و لابراتوارهای مطرح تولید کننده مواد اولیه در اروپا مجموعه کاملی از محصولات را ارائه می‌دهد که انواع پاک کننده‌های صابونی و غیر صابونی، شامپو، شامپو بدن، درمان لک، محصولات مراقبت و زیبایی مو، درمان آکنه، محافظ‌های ضد آفتاب، درمان‌های زیبایی صورت و درمان مو را شامل می‌شود که نزدیک به ۷۰ نوع محصول بوده و از نظر کیفیت درمانی، بهداشتی و همچنین بسته بندی پیشرو و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است. محصولات این شرکت در ابتدا با نام تجاری دیترون به بازار عرضه شد.​

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش همه