دانا (Dana)

شرکت داروسازی دانا به عنوان یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین مجموعه‌های داروسازی در منطقه در سال ۱۳۷۷ در تبریز راه اندازی شده است. این شرکت در سال‌های اخیر موفق به کسب بالاترین رده در جایزه ملی غذا، دارو و بهداشت ایران شده است. مجموعه داروسازی دانا بر ارزش‌هایی همچون دانش محوری، نوآوری، یادگیری و احترام به حقوق مشتریان و سایر ذینفعان و همینطور انگیزش، مشارکت و سلامت کارکنان بنا گردیده است.

شرکت داروسازی دانا به عنوان تولیدکننده انواع دارو و مواد اولیه داروئی درجهت ایفای رسالت خود و کسب رضایت ذینفعان محصولات خود را براساس استانداردهای بین المللی ISO۹۰۰۱:۲۰۰۸ , ISO۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ , OHSAS۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ , ISO ۱۰۰۰۲:۲۰۰۴ , ISO ۱۰۰۱۳:۲۰۰۱ تولید می‌نماید.

در بخش تولید دارو، شرکت داروسازی دانا فارما با دارا بودن ۲۲ خط تولید پیشرفته انواع دارو بزرگترین تولید کننده محصولات سافت ژل در کشور است. به علاوه یکی از برندهای معتبر در ساخت اشکال دارویی ویال تزریقی، قرص، سوسپانسیون خوراکی، ساشه و کپسول شناخته شده است. با توجه به کیفیت بالای داروها، این شرکت توانسته سهم ویژه‌ای از بازار دارویی را به خود اختصاص دهد. و این سهم در سالیان اخیر همواره رشد چشمگیری دارد.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش همه