دیترون (Ditron)

تاریخچه برند دیترون

لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از مهمترین لوازمی است که هر خانمی از آن استفاده می‌کند. این لوازم چون به صورت روزانه مصرف می‌شوند، نباید ترکیبات مضری داشته باشند و به همین دلیل بسیاری از مردم با توجه به آگاهی نسبتا خوبی که از مواد آرایشی پیدا کرده‌اند، سراغ محصولات خارجی می‌روند. خرید محصولات خارجی هزینه زیادی را برای خریدار خواهد داشت و همچنین ممکن است برخی اجناس خارجی به صورت فیک و تقلبی در بازار ایران به فروش بروند؛ به همین دلیل برخی کمپانی‌های مجرب مانند دیترون تصمیم گرفتند با استفاده از ترکیبات مرغوب و با کیفیت، محصولات داخلی اما قابل رقابت با محصولات خارجی را روانه بازار کنند.

بنابراین هم از قیمت مقرون به صرفه و هم کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی برخوردار خواهند بود. دیترون یکی از همین برندها است که توسط شرکت امین پاک سایه پایه گذاری شده و با معرفی چندین لاین، نیازهای آرایشی و بهداشتی عموم را مرتفع می‌سازد.

کمپانی امین سایه از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولیدات مراقبت و زیبایی مو آغاز کرد و از آن زمان محصولات مختلفی را در زمینه شامپوهای مو و بدن، درمان آکنه و جوش، شوینده‌های صابونی و غیر صابونی آغاز کرد. این کمپانی با استفاده از تجربه متخصصین و ابزار آلات باکیفیت، به یکی از فعال‌ترین کمپانی‌ها در ایران و در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل شده است. این شرکت برخی محصولات خود را با همکاری اروپا تولید کرده و با تنوع محصولی بالا و نوآوری، محصولات متنوعی را روانه بازار کرده است. محصولات این برند از بسته بندی بهداشتی مناسبی برخوردار بوده که قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی دیگر است. ​

در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش همه