ماتیلدا (Matilda)

محصولات برند ماتیلدا، محصولات مراقبت از پوست کودک است. داروخانه آنلاین ویتایار همواره توجه ویژه ای به محصولات مخصوص به کودکان داشته و اکنون محصولات ماتیلدا نیز جزو محصولات ویتایار است.از آنجا که پوست کودکان از بدو تولد به محصولات مراقبتی خاص و مناسب احتیاج دارد، برند ماتیلدا با ارائه فرمولاسیون های انحصاری جهت پوست حساس و شکننده کودکان و نوزادان تولید و ارائه شده است. برند ماتیلدا ضمن بهره گیری از فرمولاسیون های لابراتورهای مجرب و تخصصی کودک فرانسه با استفاده از مواد اولیه طبیعی فراهم کننده خواص آب رسان، التیام بخش، ضد التهاب، محافظت کننده و ترمیم کننده برای پوست حساس و شکننده کودکان و نوزادان است.

ویژگی محصولات کودک برند ماتیلدا عبارتند از:

  • استفاده از مواد با پایه طبیعی
  • دارای ترکیبات هیپوآلرژنیک
  • با pH فیزیولوژیک
  • فاقد مواد صابونی (Soap-free)
  • فاقد مواد آلرژی زا مانند پارابن، فنوکسی اتانول، فتالات و رنگ

پوست کودکان بسیار شبیه پوست بزرگسالان است ولی لایه شاخی پوست شان نازک تر و به مراتب حساس تر از پوست افراد بالغ می باشد تا جایی که پوست نوزاد بین ۳ تا ۵ برابر نازک تر از پوست افراد بزرگسال می باشد. این اختلاف عمده به این معنی است که بدن یک نوزاد به نسبت بزرگسالان در هر بار استفاده از محصولات پوستی غلظت بسیار بالاتری از محصولات را جذب می کند. به همین دلیل گاهی اوقات احتمال مسمومیت و آسیب های جبران ناپذیر در کودکان وجود دارد لذا اهمیت انتخاب محصولات مناسب در کودکان بیشتر می شود.

نکته ای نیز راجع به pH پوست وجود دارد. pH پوست نوزادان نزدیک به ۷ است، به عبارت دیگر خنثی است در حالی برای بزرگسالان بیشتری اسیدی بوده و چیزی حدود 5.5 تا 6.6 است که باعث می شود پوست در برابر باکتری ها حفاظت بالایی داشته باشد. این تفاوت در pH یکی از دلایلی است که پوست نوزادان نمی تواند به خوبی در برابر بیماری ها مقاومت کند.

پوست کودکان به عوامل محرک حساس تر است و مواد را به آسانی جذب می کند، بنابراین بهتر است تا جایی که امکان دارد در معرض آلرژن ها قرار نگیرد و محصولاتی چون محصولات ماتیلدا را انتخاب کنیم که حساسیت زا نباشند.

نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش همه