پریم (Prime)

پریم (Prime) از برندهای تولیدی لابراتور دکتر اخوی است که در سال ۱۳۶۹ توسط آقای دکتر نصراله اخوی تأسیس شد و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری سی‌گل (SEAGULL) آغاز نمود. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرد، و عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کرد که با نام‌های تجاری سی‌گل (SEAGULL)، پریم (PRIME)، فریس (FRICE) و فارمد (PHARMED) معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

برند محبوب ایرانی

این شرکت لوازم آرایشی بهداشتی متنوعی تحت عنوان پریم (Prime) که به عنوان یکی از بزرگترین برندهای لوازم آرایشی بهداشتی در ایران شناخته شده است، با کیفیت و استاندارد بالا طراحی و تولید می‌نماید. به کار گیری تخصصی‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع ترکیبات به دست آمده از بهترین لابراتورهای دنیا در فرمولاسیون محصولات پریم سبب شده تا این محصول توسط متخصصان پوست برای انواع پوست و در همه سنین توصیه شود.

جوایز این برند خوشنام

نتیجه تلاش بی وقفه این شرکت، با دریافت گواهینامه‌های معتبری هم چون HALAL ،ISO ،SASO و به رسمیت شناخته شدن از سوی صنایع دارویی تجلی نموده است. لابراتوار دکتر اخوی در سال ۱۳۸۱ موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO۱۰۰۰۲ (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان و ISO۹۰۰۱ در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر افتخارات این مجموعه است.​

نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش همه